Hasicí přístroj sněhový - S 2 KTe

Hasicí přístroj sněhový - S 2 KTe

Hasicí přístroj sněhový - S 2 KTe

Nejvhodnější přístroj pro okamžité použití např. do kanceláří s výpočetní technikou, v drogeriích a lékárnách. Hasicí přístroj obsahuje 2 kg zkapalněného oxidu uhličitého (CO2).
Oxid uhličitý se po použití odpaří a nezanechá žádné zbytky hasicí látky, čímž nedojde k dalším škodám a zničení zařízení, které nebylo dosud poškozeno požárem.

Hasicí přístroj je pod stálým tlakem. Přístroj byl certifikován dle evropské normy ČSN EN -3. Za dodržení bezpečnostních podmínek je možné ho bez obav použít i na elektrické zařízení pod napětím až do 110kV.

Při nákupu hasicího přístroje v e-shopu či na prodejně je první revize ZDARMA. Součástí dodávky je držák pro upevnění přístroje.Parametry produktu Hasicí přístroj sněhový - S 2 KTe
Množství náplně2 kg
Výška395 mm
Teplotní funkční rozsahod -20°C do +60°C
Celková hmotnost7 kg
Průměr nádoby105 mm
Použitelnost na třídu požárůB,C
Minimální hasicí účinek21B,C
Cena:1198,- Kč
termín dodání:1 týden
počet kusů:

Při nákupu nad 5 000,- vč. DPH se neplatí poštovné!

V případě, že poptáváte zboží, které neuvádíme v naší nabídce zboží, se na nás prosím obraťte emailem či telefonicky na tel. 517 344 476. Snažíme se uspokojit všechny naše zákazníky, a proto náš sortiment budeme nadále rozšiřovat.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.